Sassuolo gotowe usiąść do rozmów z Juventusem

Według doniesień gazet z Półwyspu Apenińskiego, Sassuolo zaakceptowało chęć odejścia Manuela Locatelliego. Obecny klub reprezentanta Włoch ma nawet pomóc w przejściu zawodnika do Juventusu. To właśnie w Turynie środkowy pomocnik planuje kontynuować swoją karierę. Włoskie gazety twierdzą, że obecny klub zawodnika nie będzie robił przeszkód. Mało tego, przedstawiciele Sassuolo mają zamiar pomóc w dopięciu tego transferu.

Juventus obrał Manuela Locatelliego już w zeszłym sezonie. Wtedy jednak nie udało się „Starej Damie” pozyskać utalentowanego środkowego pomocnika. Tego lata wszystko ma się zmienić i przedstawiciele „Bianconerich” mają zrobić wszystko by popularny „Loca” trafił do nich.

Manuel Locatelli jest jedną z gwiazd trwających mistrzostw Europy. Jego postawa wydatnie pomogła reprezentacji Włoch w wyjściu z grupy. Sassuolo wie, że mają w swoim składzie prawdziwy diament. Wyrwanie go z ich kolekcji nie będzie należało do najtańszych interesów. Według różnych źródeł „Bianconeri” będą musieli wydać za niego około 40 milionów euro. Jest to spora kwota, ale prawdopodobnie ten zawodnik jest jej wart. Kto wie, być może w przyszłych kilku sezonach jego wartość zostanie podwojona?

źródło: juvefc.com