Czy „Zizou” i Paul Pogba trafią do Juve?

W Hiszpani mówi się, że Zinedine Zidane opuści klub już pod koniec sezonu. Czy to wpłynie na marzenie Paula Pogby o przyjściu do Realu Madryt?

Mimo, że prezydent Florentino Perez nie jest przekonany do zawodnika United, to Zidane myślał o podpisaniu kontraktu z Podbą. Bez obecnego trenera jest małe prawdopodobieństwo, że hiszpańska strona wykona ruch tego lata.

Jak wiadomo informacja o opuszczeniu Los Blancos przez Zidane’a wyszła z jego ust w niedzielę przed spotkaniem z Sevillą. Pomimo  kontraktu obowiązującego do 2022r, Zidane czuje że nadszedł czas by opuścić  Real który objął w 2019r. Pojawia się coraz więcej spekulacji na temat kolejnego zespołu prowadzonego przez Zidane’a. Najwięcej się mówi o Juventusie, w którym występował jako piłkarz.

Jeśli rzeczywiście francuski szkoleniowiec objąłby „Starą Dame” prawdopodobnym jest, że będzie chciał pozyskać Paula Pogbe z Manchesteru United. Dla francuskiego zawodnika byłby to również powrót do Turynu po kilku latach i być może do wysokiej dyspozycji.

Źródło: thepeoplesperson.com