Juventus blisko sprowadzenia nowego bramkarza

Gianluigi Donnarumma prawdopodobnie pożegna się z AC Milanem. „Rossoneri” przerwali negocjacje w sprawie przedłużenia kontraktu. Włoski golkiper zbyt długo – ich zdaniem – wahał się i przeciągał rozmowy. Paolo Maldini w końcu musiał powiedzieć: „dość”.

Donnarumma i jego agent Mino Raiola prawdopodobnie zwyczajnie się przeliczyli. Sądzili, że Milan będzie w stanie spełnić ich każdą zachciankę. Tak się jednak nie stało i włoski bramkarz jest już jedną nogą poza klubem.
Całej sytuacji ze spokojem przyglądał się Juventus. „Stara Dama” ma za sobą kiepski sezon. Drużyna Andrei Pirlo fatalnie spisywała się w obronie, a i Wojtek Szczęsny nie zawsze pomagał. Polskiemu bramkarzowi przytrafiły się błędy, których chociażby w poprzednim roku unikał. Dla wielu ekspertów był to najsłabszy sezon Polak we włoskiej piłce.

Nie dziwi, więc że włodarze Juve zarzucili sidła na Gianluigiego Donnarumme. Według Fabrizio Romano to właśnie do Juventusu ma trafić włoski bramkarz. Donnarummie kończy się kontrakt tego lata i do Turynu ma się przenieść na zasadzie wolnego transferu.

źródło: juvefc.com