Najlepsza polska szkoła narciarstwa we Włoszech. Spraw, że narciarskie marzenia twojego dziecka się spełnią

Narciarstwo to świetny sport dla każdego dziecka. Poprawia kondycję oraz uczy prawidłowej koordynacji ruchowej. Dlatego warto wysłać swoje dziecko do polskiej szkoły narciarskiej we Włoszech.

Spotkaj naszą drużynę ekspertów, którzy pomogą twojemu dziecku rozpocząć naukę na włoskich stokach

Polska szkółka narciarska https://zgorky.pl w Livigno prowadzi zajęcia dla dzieci. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów narciarstwa z międzynarodowymi uprawnieniami SITN PZN. Szkoła oferuje dla dzieci zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. W trakcie kilku dni szkolenia młodzi adepci narciarstwa nauczą się podstaw jazdy lub będą poprawiać swoje dotychczasowe umiejętności. Jazda na nartach może być świetną zabawą, warto tylko postawić na dobra szkołę narciarską. Dzięki temu dziecko w kilka dni pokocha narty i świetną rozrywkę połączy z rozwojem swoich umiejętności narciarskich i sporą dawką ruchu na świeżym, górskim powietrzu.

Poznaj zalety naszego programu, który zapewni twojemu dziecku nie tylko doskonałą technikę, ale także niezapomniane wrażenia na włoskich stokach

Szkółka narciarska zgorky.pl znajduje się w malowniczym Livigno we Włoszech i oferuje zajęcia narciarskie dla młodych amatorów śnieżnego szaleństwa. Szkolenie trwa kilka dni, w trakcie których instruktorzy uczą od podstaw każdego elementu narciarskiego. Każdy instruktor dba o to, aby dziecko miało czas oswoić się ze śniegiem. Ważna jest również odpowiednia rozrywka. Podczas kilku dni narciarskiego przedszkola doświadczony instruktor przekaże potrzebną wiedzę, a także zwróci szczególną uwagę na to, aby dzieci nie naraziły się na urazy. Na początek dzieci nauczą się jazdy pługiem. To najprostsza technika, a jednocześnie najskuteczniejszy sposób na to, aby nauczyć dziecko zwalniania, skręcenia i zatrzymywania się na nartach. Dzieci mogą rozpocząć naukę już od 2. roku życia. Kadra trenerska zgorky.pl zwraca jednak uwagę na to, aby w tym wieku treningi nie były zbyt intensywne.

Polska szkółka narciarska we Włoszech. Atrakcje dla dzieci w regionie Livigno

Livigno to najpopularniejszy ośrodek narciarski we Włoszech. Jest on położony niezwykle malowniczo i oferuje aż 115 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności. W kilka dni dzieci mogą się tam nauczyć podstaw jazdy na nartach, a dzięki temu, że Livigno to miejscowość tętniąca życiem to oferuje ona wiele atrakcji także poza stokiem narciarskim. Dzieci z pewnością nie będą się tam nudzić. W regionie działają m.in snowparki, trampoliny bag jump, wyciągi typu baby lift czy zimowe place zabaw. Poza tym można wybrać się na wycieczkę z rakietami śnieżnymi, przejechać psim zaprzęgiem lub skuterem śnieżnym, pojeździć na łyżwach czy odwiedzić wykonany w całości ze śniegu Ice Park.