Cristiano Ronaldo zostaje w Turynie na dłużej

Obawy wszystkich kibiców „Starej Damy” zostały rozwiane. Cristiano Ronaldo najprawdopodobniej zostanie w Juventusie na kolejny sezon. Takie informacje ujawniła partnerka piłkarza – Georgina Rodriguez.

Jeszcze w trakcie sezonu pojawiało się sporo spekulacji na temat ewentualnego odejścia Portugalczyka z Juve. Głównym kierunkiem miała być Anglia i powrót do Manchesteru United. Pod uwagę miał być brany również powrót do Portugalii i lizbońskiego Sportingu. Portugalski gwiazdor miał być rozgoryczony postawą Juventusu w minionym sezonie. Jego zdaniem „Bianconeri” powinni zajść znacznie wyżej w Lidze Mistrzów, a także być w stanie obronić scudetto. Ani jedno ani drugie jednak nie zostało wykonane.

Cristiano Ronaldo robił co mógł, by jego zespół odniósł sukces w minionym sezonie. Najlepiej opłacany zawodnik klubu strzelił sporo bramek. To jednak nie wystarczyło.

Partnerka piłkarza wrzuciła również zdjęcie na swój Instagram z podpisem: „Zostaje”. Ma to oznaczać brak transferu Ronaldo do innego klubu.

źródło: juvefc.com
zdjęcie: Getty Images