Cristiano Ronaldo coraz bliżej powrotu do United

Szanse Manchesteru United na ponowne sprowadzenie Cristiano Ronaldo zdają się być coraz większe. Portugalczyk wchodzi w ostatni rok gigantycznego kontraktu ze „Starą Damą”. To sprawia, że pojawia się sporo nowych plotek dotyczących doświadczonego zawodnika. Ronaldo łączony jest z odejściem z Serie A już od dłuższego czasu. Kapitan reprezentacji Portugalii nie pomógł zdobyć trofeum Ligi Mistrzów. Miał na to trzy ostatnie sezony, ale zawiódł. Nie spełnił oczekiwań z którymi sięgano po niego.

Teraz, mówi się o tym, że włodarze Juventusu nie są w stanie dłużej trzymać Portugalczyka na tak wysokim kontrakcie. Są gotowi sprzedać go, póki wciąż mają taką możliwość. Głównym zainteresowanym ma być angielski Manchester United. Anglicy nie mieliby problemu spełnić wymagań finansowych. Zarówno piłkarza, jak i Juventusu.
Jednak United będą musieli się zmierzyć z potężnym rywalem. Mowa tu o Paris Saint-Germain. Francuzi zbroją się i to solidnie przed kolejnym sezonem. Tego lata chcieliby jeszcze sprowadzić kogoś z dwójki: Leo Messi – Cristiano Ronaldo.

Według włoskich doniesień, nowy szkoleniowiec Juventusu – Max Allegri – również dał zielone światło na ten transfer. W związku z tym dni Portugalczyka w Turynie wydają się być już policzone. Teraz najważniejsze pytanie brzmi: dokąd Cristiano Ronaldo pójdzie? Czy da się przekonać przez swój dawny klub i wróci do Anglii? Czy może jednak skusi go oferta szejków z Paryża?

źródło: express.co.uk