Gabriel Jesus łączony z turyńskim zespołem

Gabriel Jesus znalazł się na celowniku Juventusu Turyn. Tak przynajmniej donoszą angielskie media. Według dziennikarzy z Wysp Brytyjskich, Brazylijczyk nie jest do końca szczęśliwy w obecnym klubie. Mało tego, Manchester City również nie jest zadowolony z postępów zawodnika i jego wpływu na grę zespołu.

Jesus miał problemy z wywalczeniem sobie miejsca w składzie. Doniesienia o zainteresowaniu City Harrym Kane’em z pewnością nie poprawiają sytuacji w jakiej brazylijski napastnik się znajduje. Pomimo odejścia Sergio Aguero, któremu skończył się kontrakt tego lata, Gabriel Jesus nie będzie miał łatwiejszego zadania.

Do przenosin do Juventusu napastnik jest namawiany również przez Danilo. Środkowy obrońca jest obecnie zawodnikiem „Starej Damy” i jak powiedział w wywiadzie bardzo chciałby znów zagrać w jednym klubie z Jesusem.
Gabriel Jesus jest silny i inteligentny. Bardzo bym chciał, by do nas dołączył. Z pewnością we Włoszech miałby szansę na dalszy rozwój swoich umiejętności.

W ostatnim sezonie brazylijski napastnik zdobył zaledwie 9 bramek w Premier League. To jest z pewnością nie wystarczającym wynikiem jak na napastnika Manchesteru City. Nie dziwi, więc, że jego akcje w klubie z północnej Anglii są niskie.

źródło: mirror.co.uk