Cristiano Ronaldo opuści Juventus Turyn tego lata?

Cristiano Ronaldo wszedł w ostatni rok kontraktu wiążącego go z Juventusem Turyn. Według włoskich mediów, Portugalczyk może pożegnać się z klubem już tego lata. Może do tego dojść w przypadku, gdy Cristiano nie zdecyduje się na przedłużenie umowy. Wtedy turyński klub nie będzie chciał czekać do przyszłego lata i spróbuje sprzedać zawodnika już teraz.

Głównym zainteresowanym do sprowadzenia zawodnika jest Manchester United. Anglicy chcieliby sprowadzić na Old Trafford swojego byłego zawodnika i wszystko wskazuje na to, że może do tego dojść. Wszystko zależy tak na prawdę od samego zawodnika. Pytanie czy Cristiano będzie chciał pozostać w Turynie na kolejne lata. Jednak według klubowego kolegi Portugalczyka – Danilo – zawodnik zostanie w Juventusie na kolejny sezon.

Jestem przekonany, że zostanie z nami na kolejny rok. Posiadanie Cristiano Ronaldo w swojej drużynie oznacza sporą ilość bramek. To z kolei zwiększa szanse na zwycięstwa. Jednak Portugalczyk to również wspaniały kolega. Znamy się jeszcze z czasów Realu Madryt.

Czy Danilo rzeczywiście ma rację i Portugalczyk pozostanie w Juventusie? Nadal pozostaje to otwartą kwestią. Jedno jest pewne: na 36-letniego zawodnika znajdzie się sporo chętnych. Oprócz Manchesteru United mówi się również o Paris Saint-Germain. Chociaż szanse tych drugich na sprowadzenie go siebie stają się coraz mniejsze w związku z finansowym Fair-Play.

źródło: mirror.co.uk