Napastnik gotowy na poświęcenie, by przejść do Juve

Mauro Icardi łączony jest z przejściem do Juventusu od początku letniego okienka transferowego. Według włoskich mediów, Argentyńczyk ma być żywo zainteresowany dołączeniem do ekipy Maxa Allegriego. Na tyle mocno, by zgodzić się na obniżkę pensji. Icardi do Paryża przeniósł się w 2019 roku z Interu Mediolan. W Interze był jednym z najlepszych napastników całej ligi. W Paryżu miał stać się jedną z czołowych postaci zespołu i wraz z Neymarem poprowadzić Paryżan do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Wyszło, jak wiemy, co najmniej średnio.

Od dłuższego czasu mówi się, że Icardi w Paryżu nie czuje się wystarczająco dobrze. Stąd też jego sytuację  sonduje Juventus. Włosi szukają wzmocnień w ataku, by w przyszłym sezonie odzyskać mistrzostwo Włoch. Jednak czy będą w stanie zaoferować odpowiednio wysoki kontrakt Icardiemu.

Sam Icardi tego lata regularnie flirtuje z Juventusem. Niejednokrotnie wstawiał zdjęcia na swój Instagram z czarno-białymi elementami. Włoscy dziennikarze szybko podłapali te subtelne sygnały i pojawiło się sporo artykułów na ten temat. PSG ma być gotowe do sprzedaży argentyńskiego napastnika. Oczywiście za odpowiednio wysoką kwotę.

Pojawiają się jednak informacje, że Juventus będzie w stanie sprowadzić Mauro Icardiego dopiero, gdy z Turynem pożegna się Cristiano Ronaldo. Odejście Portugalczyka z Włoch zbliża się dużymi krokami i kto wie czy to nie będzie impuls do sprowadzenia właśnie Icardiego.

źródło: juvefv.com