Juventus Turyn odda swoją największą gwiazdę?

Według doniesień, Cristiano Ronaldo dołączy tego lata do Realu Madryt lub Paris Saint-Germain. Portugalczyk ma być alternatywą dla obu tych zespołów.

Uważa się, że Galacticos są niezwykle chętni do podpisania umowy z Francuzem tego lata, ale w przypadku fiaska, mogą zgłosić się po Cristiano dla którego byłby to powrót po trzech latach do Realu Madryt. Podobnie ma się sytuacja z Paris Saint-Germain. Paryżanie sięgną po Portugalczyka tylko w przypadku, gdy Real dogada się z Kylianem Mbappe.

Tak twierdzą media w Hiszpanii. Według włoskich, temat odejścia Portugalczyka nie jest w ogóle brany pod uwagę przez Juventus. Pavel Nedved i jego współpracownicy z turyńskiego klubu powtarzają, że Cristiano zostanie w klubie na nadchodzący sezon. Podkreślają również, że sam zawodnik i jego otoczenie nie zamierzają wyprowadzać się z Włoch do innego kraju. Wszystko więc wskazuje na to, że ta informacja hiszpańskich mediów jest niczym więcej jak zwykłą plotką, których pojawia się pełno w ostatnim czasie. Cristiano Ronaldo najprawdopodobniej pozostanie na kolejny rok w Turynie i nic i nikt nie będzie w stanie go stamtąd wyrwać. Przynajmniej jeszcze nie tego lata. Z drugiej strony, Juve mogłoby pokusić się o sprzedaż supergwiazdy o ile dostanie na prawdę dużą kwotę, a na to póki co się nie zanosi.

Portugalczyk powrócił do treningów w tym tygodniu po swoich wyczynach na Euro 2020, gdzie był jednym z najskuteczniejszych zawodników i wyraźnie nie wykazuje oznak zatrzymania. W nadchodzącym sezonie Cristiano ponownie będzie jednym najjaśniej świecących punktów w Juventusie.

źródło: juvefc.com