przedłużenie kontraktu z Dybalą

Plan przedłużenia kontraktu z Paulo Dybalą nadal aktualny

W połowie stycznia rozmowy dotyczące przedłużenia kontraktu Juventusu z Paulo Dybalą, które trwały od miesięcy, zostały wstrzymane. “Sky Sport Italia” podaje, iż klub wkrótce ponownie spotka się z Argentyńczykiem przy stole negocjacyjnym. 

Porozumienie w sprawie Dybali wstrzymane 

Mimo osiągniętego porozumienia, które wynosiło 10 milionów euro za sezon, włączając w to dwa jego bonusy, kontraktu jak dotąd nie podpisano. Wszystko przez to, że zespół w pewnym momencie zaczął wycofywać się z danego słowa. ”Stara Dama” zmieniła początkowe plany przede wszystkim przez to, że sięgnęła po Dusana Vlahovicia. Za zawodnika klub musiał zapłacić 91,6 miliona euro (włączając w to zmienne). Co więcej, Serb otrzymał pensję wysokości siedmiu milionów euro netto rocznie. 

Uwzględniając ten fakt, wydawało się, iż ostatecznie Paulo Dybala po zakończeniu kampanii rozstanie się z Allianz stadium. Jak można zauważyć, w tej sprawie ponownie może nastąpić zwrot akcji. 

Juve zamierza podjąć kolejne negocjacje 

Według Sky Spor Italia pod koniec lutego, ale nie później niż początek marca Juventus zamierza spotkać się z przedstawicielem Argentyńczyka w celu omówienia aktualnych stanowisk obu stron. Co więcej, ma ono dotyczyć wyjaśnienia wszelkich nieporozumień oraz kontynuowania rozmów dotyczących przedłużenia wygasającego 30 czerwca kontraktu. 

Powyższe źródło podkreśla, że klub nie ma żadnych wątpliwości co do poziomu gry 28-latka. Mimo wszystko oczekuje, że atakujący w najbliższych tygodniach utrzyma obecną formę. Będzie to wyraźny argument przemawiający za tym, że zawodnik zasługuje na ustalone wcześniej warunki współpracy.