Mino Raiola wznieca plotki na temat transferu

Manchester United nie był przestraszony, jeśli chodzi o zatrzymanie u siebie Paula Pogby, a agent piłkarza Mino Raoila w rozmowie z mediami zasugerował, że zawodnik może zmienić przynależność klubową przyszłego lata. Według niego 28-latek może ponownie dołączyć do Juventusu, gdy jego kontrakt wygaśnie pod koniec sezonu 2021-22.

Pogba wrócił do Manchesteru United z Juventusu w 2016 roku za rekordową opłatę za transfer w wysokości 89,3 miliona funtów po odejściu z Old Trafford w 2012 roku. Od czasu powrotu do Premier League zawodnik był konsekwentnie powiązany z kolejną turą w Turynie, gdzie odniósł ogromny sukces, w tym zdobycie czterech kolejnych tytułów Serie A, a także dwóch trofeów Coppa Italia i Supercoppa.

W Manchesterze United zdobywca Pucharu Świata miał dobry okres i był integralną częścią procesu odbudowy Old Trafford. Jednak niepewność dotycząca jego przyszłości w klubie wciąż się pojawia, chociaż niedawny raport Sky Sports wskazuje, że Francuz jest teraz pod wrażeniem rekrutacji swojej drużyny i jest teraz otwarty na podpisanie przedłużenia w związku z zainteresowaniem ze strony Realu Madryt i Paris Saint- Germaina. Niedawno jego brat Mattias Pogba również zapewnił kibicom United pewien poziom pewności, ujawniając, że jego brat jest teraz szczęśliwy w klubie i nie można wykluczyć dłuższego pobytu.

Wbrew temu objawieniu agent Pogby, Mino Raiola, twierdził, że może wrócić do Juventusu, ponieważ drogo trzyma klub. Przemawiając w piątek do włoskiego kanału telewizyjnego Rai Sport, powiedział: „Kontrakt Pogby wygasa w przyszłym roku. Porozmawiamy z Manchesterem (United) i zobaczymy.

„Na pewno Turyn pozostał w jego sercu i bardzo mu na nim zależy. Istnieje możliwość powrotu do Juventusu, ale zależy to również od Juve.”

Tymczasem doniesienia z Anglii sugerują, że przedstawiciele Manchesteru United i Paula Pogby mogą wkrótce spotkać się, aby zdecydować o jego przyszłości.

źródło: livesoccertv.com