Nowy napastnik Juventus

Transfer napastnika do Juventusu – potajemne spotkanie w Turynie

W styczniu Juventus planuje wzmocnić pozycje swojego środkowego napastnika. Jednym z kandydatów jest Mauro Icardi, którego reprezentuje agentka Wanda Nara. W tym celu odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyła Argentynka – podaje Footmercato.net. 

 Juventus zainteresowany napastnikiem Parc des Princes 

28-lateka coraz rzadziej można spotkać w podstawowym składzie. W związku z takim stanem rzeczy doszedł do wniosku, iż w tym wieku nie może dopuścić, aby tak wyglądała jego kariera sportowa. Ze względu na taką sytuację napastnik postanowił znaleźć drogę ewakuacji z Parc des Princes. 

Poprzednie lata można określić jako nieustanne spekulacje na temat powrotu do Włoch i na chwilę obecną nic nie uległo zmianie. Mauro Icardi oraz Wanda Nara świetnie czują się na Półwyspie Apenińskim, co sprawia, że chcieliby tam ponownie się osiedlić. 

Kierując się tym agentka oraz żona piłkarza rozpoczęła już spotkania z przedstawicielami Serie A dotyczące transferu męża. Jednym z zainteresowanych klubów jest właśnie Juventus. 

„Stara Dama” jako główny cel swoich poszukiwań co prawda umieściła Dušana Vlahovicia, jednak napastnik Fiorentiny na chwilę obecną wydaje się poza zasięgiem. Biorąc to pod uwagę, turyńczycy coraz poważniej analizują inne warianty.  

Potajemne spotkanie w Turynie 

Jak podaje Footmercato.net, w obecnym tygodniu doszło do spotkania reprezentantki Argentyńczyka z prezydentem Juventusu — Andreiem Agnellem. Celem było omówienie sytuacji zawodnika. Włoch potwierdził zainteresowanie oraz chęć sprowadzenia atakującego. Kapitan podkreślił, iż pod uwagę brane jest wyłącznie wypożyczenie. 

Mauro Icardi podczas bieżących meczów wybiegał na murawę łącznie 17 razy, a swoją obecność podkreślił trzema trafieniami. Został pozyskany za sumę 58 milionów euro, z czego 8 w postaci bonusów.