Dybala bliski przedłużenia kontraktu

Według Tuttosport, Paulo Dybala jest bliski osiągnięcia porozumienia z Juventusem w sprawie nowej pięcioletniej umowy. Kontrakt Dybali wygasa w czerwcu 2022 roku, a Bianconeri od kilku miesięcy prowadzą negocjacje z jego agentem Jorge Antunem. Antun przybył do Włoch pod koniec lipca i według Tuttosport wróci do Argentyny w przyszłym tygodniu. Jednak przed odlotem chce zawrzeć umowę z Juventusem.

Na początku tego tygodnia Dybala potwierdził, że chce podpisać nową umowę z klubem, a wiceprezes Pavel Nedved upierał się, że Argentyńczyk jest w centrum nowego projektu Juventusu. Według Tuttosport, wciąż istnieje niewielka przepaść między ofertą Juventusu a żądaniami Dybali. Giganci Sere A przedstawili nową umowę o wartości 7,5 mln euro rocznie plus 2 mln euro dodatków, podczas gdy Dybala chce 10 mln euro plus 2 mln euro premii, aby stać się najlepiej zarabiającym Juventusem z Matthijsem de Ligtem.

Gazeta z Turynu donosi, że „każdy dzień” od jutra może być dobrym czasem dla Dybali, aby umieścić swój podpis na papierze w nowej pięcioletniej umowie z Bianconeri. Dybala dołączył do Juventusu w ramach umowy o wartości 40 milionów euro z Palermo w 2015 roku. Podczas swojego pobytu w Turynie strzelił 102 gole w 256 występach.

źródło: football-italia.net